INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ:

DLE NAŘÍZENÍ MŠMT SE ŽÁCI :

• 4. A 5. ROČNÍK  I NADÁLE  OD 22.2. 2021 POKRAČUJE V DISTANČNÍ VÝUCE AŽ DO ODVOLÁNÍ - TEDY ROZHODNUTÍ MŠMT.

• 1.,2.,3. ROČNÍK PO VÁNOČNÍCH PRÁZDNINÁCH NASTOUPÍ DO ZŠ K PREZENČÍ VÝUCE.

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2020-2021

• 8.3.-14.3.2020 - jarní prázdniny
  • čtvtek 1.4.2021- velikonoční prázdniny
  • 1.7.-31.8.2020- hlavní prázdniny

Konzultační hodiny:

• Každá první středa sudý měsíc od 14.00 - 15.15. hodin - v současné době konzultační hodiny neprobíhají až do odvolání,

Omlouvání dětí:
  • Zákonný zástupce žáka je povinen doložit důvody nepřítomnosti žáka ve škole nejpozději do 3 kalendářních dnů od počátku nepřítomnosti žáka- písemně nebo telefonicky. Po návratu žáka do školy písemně na omluvném listu v žákovské knížce. Omluvu podepisuje jeden ze zákonných zástupců žáka. Při podezření na neomluvenou absenci si třídní učitel nebo jiný vyučující může vyžádat prostřednictvím zástupců žáka lékařské potvrzení. Omluvenku předloží žák třídnímu učiteli ihned po návratu do školy. Absenci žáka omlouvají zákonní zástupci žáka. Při dlouhodobé absenci známé předem škola vyžaduje od rodičů předem písemnou omluvu absence / například rodinné rekreace apod/. Z jedné vyučovací hodiny uvolňuje  příslušný vyučující , na delší dobu uvolňuje ředitel školy.

Kontakt

ZŠ a MŠ Rokytnice,přísp. organizace, okr. Zlín Rokytnice 100 , 763 21 Slavičín 774 713 021 zs.rokytnice@seznam.cz